התקשרו: 072-396-9491

דלתות כניסה

חידוש דלתות כניסה היא פעולה שמתבצעת לא אחת, וכמובן – לעתים רחוקות. הדבר יכול לנבוע בעיקר בשל תקלה מכנית בדלת הכניסה הקיימת שלכם – או חידוש בתחום הדלתות והרגשה הולכת וגוברת כי הדלת שלכם מיושנת וזקוקה לעדכון.

זו יכולה להיות גם דלת כניסה מצוינת אך בעיצוב של פעם, שבדרך כלל גורר חסרונות בטיחותיים ומחדלי אבטחה שרלוונטיים להיום ולא היו אקוטיים פעם. ישנם בניינים שמעולם לא הותקנה בהם דלת כניסה, בניינים בהם דלת הכניסה לא מכילה מנגנון נעילה, ועוד כל מיני התקני כניסה מיושנים שזקוקים להחלפה בדלתות אלומיניום משובחות.

מדוע לבחור דלתות מאלומיניום?

בדרך כלל, הן מגיעות עם פלטות זכוכית מעוצבות לשיפור חזות הבניין, ניתנות לשליטה באמצעות בקרה אלקטרונית כמו קודן או אינטרקום בשל כך שיש להן מנעול מיוחד המאפשר זאת, וגם מסגרות האלומיניום עצמן מהוות חומר אלחלד קל משקל, ללא קושי מהותי בגרירה של הדלת בעת הפתיחה ובעת הסגירה. אלו דלתות שכל היתרונות שלהן מונחות ממש בכיסכם.

למה לא לבחור דלתות נירוסטה?

הנירוסטה היא מתכת יותר יקרה, יותר כבדה, ועם פחות אפשרויות לעיצוב וצביעה. אלומיניום היא המתכת היחידה שמוצאת את שביל הזהב בין הגנת מחלודה (אף כי גם הנירוסטה מגינה מפני חלודה), עיצוב וצביעה בלתי מוגבלים, משקל ידידותי וכושר שימור בל יתואר של עשרות שנים ללא כתמים, לכלוך ובלאי.

אביגדורי דלתות כניסה

בחברת אביגדורי אנו מעמידים לרשותכם מבחר דלתות כניסה בהתאמה אישית ומקצועית. הצוות הטכני שלנו יגיע לבניינכם, יערוך מדידות וימליץ על הדלת הנחשקת ביותר והמומלצת ביותר להתקנה בבניין. כמו כן, נספק שירותים נלווים לדלת שיקלו את פתיחתה – כמו התקנת מנעול חשמלי אליו ניתן יהיה לחבר ממסר, אינטרקום, קודן חשמלי, ועוד.

למידע על דלתות כניסה – צרו קשר עם אביגדורי 

אילנה אביגדורי, התקשרו עכשיו לייעוץ חינם וללא התחייבות:     072-396-9491

צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

  אביגדורי,

  התקשרו עכשיו:

  072-396-9491

   

  צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

   חייגו כעת לייעוץ מקצועי