התקשרו: 072-396-9491

מחפשים קודנים? קודן לדלת? קודן לדלת כולל התקנה? קודן לדלת כניסה?

על מנת להיכנס הביתה בלי מפתח בשעות לא שגרתיות, כאשר אין אף דייר ער ואתם היחידים שזקוקים להיכנס, הומצא מקודד כניסה (קודן) עם לוח מספרים, באמצעותו ניתן להיכנס הביתה בקלות. לא עוד זמזומי אינטרקום מעצבנים – בבניין בו גרים ילדים רבים שחוזרים מבתי הספר זהו פתרון נחוץ ואף רצוי.

מגוון רחב של אפשרויות בקרת כניסה

מקודדי בקרת כניסה תוכלו למצוא עם כפתורי אלומיניום או פלסטיק. בחלק מהדגמים אפילו לא תצטרכו לשנן את המספרים משום שהם יכולים להיפתח גם באמצעות צ'יפ קרבה: מכשיר זעיר או כרטיס מגנטי באמצעותו ניתן לפתוח את דלת הבניין: מצמידים אותו והקודן מזהה אותו כתקין ונותן הוראה למנעול להיפתח באמצעות ממסר חשמלי N.C (נורמלי קלוזד) סטנדרטי.

ניתן לחבר את הקודן כך שיישמש כאמצעי עזר דיגיטלי לאינטרקום

קודנים מסוג זה מותקנים בסמוך לאינטרקום עם מסך, בו כתובים שמות הדיירים עם קוד מספרים ללחיצה בקודן עבור כל דייר. הקשת רצף המספרים הנכון שולחת התקשרות למכשיר האינטרקום של אותו דייר.

תרומת הקודן לעיצוב הבניין

שיטת עיצוב לוח המספרים והמעטפת שלו, ומראה המקשים בלילה, סוג הצבע בו הם זוהרים, ועוצמת הברק. כל אלו – יש בהם כדי לתרום לחזות הבניין מבחינה עיצובית. כחברה מקצועית בתחום הקודנים, חשוב לנו מאד להדגיש עקרונות אלו, להציג את הקטלוג בפניכם ולאפשר לדיירים לבחור את הדגם המתאים ביותר לחזות הבניין.

אביגדורי – התקנת קודנים מקצועית

אביגדורי הינה חברת עבודות אלומיניום המתקינה מקודדי בקרת כניסה מכל הסוגים בהתאמה אישית לצרכי הדיירים. ניתן להיפגש עם נציג החברה ולהתאים עבורכם מקודדי בקרת כניסה איכותיים על פי מאפייני רשת החשמל בבניין ודרישותיכם אתם.

צרו קשר לייעוץ ראשוני וללא התחייבות עם אביגדורי להתקנת קודנים בהתאמה אישית – על פי דרישה ובהתבסס על נתוני הבניין!

אילנה אביגדורי, התקשרו עכשיו לייעוץ חינם וללא התחייבות:     072-396-9491

צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

  אביגדורי,

  התקשרו עכשיו:

  072-396-9491

   

  צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

   חייגו כעת לייעוץ מקצועי