התקשרו: 072-396-9491

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה משמשות לשתי מטרות עיקריות: בקרת כניסה למבנים והשגחה על הבית בהיעדרכם. בישראל ובעולם המערבי בכלל נרשמו מקרים רבים של מטפלות שזנחו או התעללו בתינוקות, וכיום ההורים לא לוקחים סיכונים כשהם מגיעים למצב שהם צריכים להסתמך עליהן. חודשים מראש לפני שהם שוכרים אנשי מקצוע שיעבדו בביתם ועם ילדיהם – כבר יש מצלמות אבטחה בביתם לתיעוד מלא של אירועי הבית. גם העולם העסקי והמוסדי נהנה מיתרונות האבטחה שמספקות המצלמות ומבחינת בקרת כניסה, מדובר במצלמות המוצבות בכניסה לבניינים לבתי עסק וחניונים שתפקידן לבקר את הכניסה, לבדוק מי נכנס ומי יוצא מהמתחם בשעות מסוימות ולסייע לאתר בזמן אמת מאורעות חשודים.

בחירת מצלמות האבטחה

לשם בחירת מצלמות האבטחה תצטרכו להסתמך על חברת מומחים הבקיאה בהתקנתן. אם בכל זאת מעניין אתכם לדעת כיצד החברה מחליטה מה להתקין, זהו עקרון פעולתה:
עדשה – החברה תבחר עדשת מצלמה שתאפשר צילום של טווח הבקרה הרצוי.
חיישן – רכיב חשוב שקובע מה תהיה רזולוציית סרטוני המצלמה וכמה פיקסלים יהיו בכל מטר מצולם. יצוין כי בבתי משפט, כשמעוניינים להשתמש בראיות של מצלמות אבטחה, הדרישה היא לתמונה או סרטון בעלי סף רזולוציה מינימלי אשר מתחתיו – החומר שברשותכם אינו קביל. אם מטרת התקנת המצלמה היא זיהוי בלבד, ללא צרכים משפטיים, ניתן להתקין מצלמות עם חיישן פשוט מכך.
מעבד – רכיב אקוטי לא פחות המכיל מעגלים חשמליים אשר מטרתם להתגבר על בעיות יתר תאורה מחד, או מחסור בתאורה מאידך, ולספק תמונה נקייה ככל הניתן. תכונות המעבד נבחרות על ידי החברה המתקינה בהתאם לזווית קרינת השמש או אזורי ההחשכה בלילה.

אביגדורי מצלמות אבטחה לבתים ובניינים

אנו בחברת אביגדורי מתמחים בהתקנת כל סוגי המצלמות: מוסלקות, גלויות, מצלמות כרטיס ומצלמות גוף זוויתיות. כמו כן, מתמחה החברה בהתקנת מצלמות עין-דג המצלמות תמונה של 360 מעלות.
למידע נחוץ על מצלמות אבטחה פנו לחברת אביגדורי 

אילנה אביגדורי, התקשרו עכשיו לייעוץ חינם וללא התחייבות:     072-396-9491

צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

  אביגדורי,

  התקשרו עכשיו:

  072-396-9491

   

  צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

   חייגו כעת לייעוץ מקצועי