התקשרו: 072-396-9491

סיכורית

במשרדים ומתחמים ציבוריים בהם באמת רוצים להתחדש, ולבצע מתיחת פנים רצינית בכיוונים מודרניים, נהוג להצטייד בדלתות סיכורית. מהן הדלתות הללו, ומהן מטרותיהן? מדוע יותר ויותר מנהלים במשק בוחרים בהן ולא בדלתות מדגמים אחרים? מהו הערך המוסף העיצובי של דלתות אלו ומהו יתרונן הבטיחותי?
דלתות אלו הנן דלתות זכוכית אך בעיצוב מיוחד ביחס לזכוכית הרגילה. ראשית כל, זו זכוכית ביטחון עם ליבה כפולה. שנית, אין דלת שאינה מעוצבת. דלתות מסוג זה הנן מעוצבות בהתזת חול או בוויטראז'ים ואף בצבעי זכוכית ייחודיים לסוג דלת זו. בשורה התחתונה, זו תהיה דלת שתניב מתיחת פנים פר אקסלנס לכל משרד ולכל כניסה לבניין ציבורי.

יתרונות האבטחה והבטיחות של הדלת

בסיס הדלת – מאלומיניום. מנעול הדלת נמצא גם למטה, ממש ליד הרצפה, וגם במרכזה. לדלת ניתן לחבר גם מחזיר דלת רצפתי שיאפשר לדלת לחזור על תנועתה ולא לעמוד במקומה כאשר פותחים אותה או סוגרים אותה, אלא אם היא ננצרת על נצרה ייעודית ברצפה.
דלת סיכורית יכולה להיות דו כנפית או חד כנפית. יועץ חברת התקנת דלתות כניסה יצטרך לבחון את מפתח הכניסה בבניינכם ולייעץ לכם על הדלת העדיפה. ייתכנו מצבים בהם הוא ימליץ על מספר דלתות מתאימות לבחירתכם החופשית – כל מבנה ייבחן לגופו.

דלת בטיחותית ועמידה

הזכוכית של הסיכורית הינה זכוכית בטחון שלא נסדקת, לא נשברת ועמידה בפני מכות וחבטות. משרדים ובניינים ציבוריים ממשיכים להחזיק דלתות אלו ללא קושי לאחר שנות שימוש רבות מאד. הדלתות מגיעות בשלל עיצובים וצבעים ולכן המיתוס לפיו הן מתאימות רק לבניינים חדשים אינו נכון. גם לבניינים שעוצבו בסגנונות הצביעה הכהה ניתן להתאים סיכורית שתשתלב היטב בסביבתה.

התקנת סיכורית בידי חברת המומחים "אביגדורי"

דלת הבוטיק החדשה שלכם תותקן על ידי חברת "אביגדורי", המומחית לכל סוגי דלתות הכניסה והתקני האלומיניום והזכוכית. הדלת תותאם למשרדכם בהתאמה אישית על פי המלצותינו ובהתאם לדרישותיכם.
לפרטים מלאים על דלת סיכורית – פנו אלינו כעת.

אילנה אביגדורי, התקשרו עכשיו לייעוץ חינם וללא התחייבות:     072-396-9491

צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

  אביגדורי,

  התקשרו עכשיו:

  072-396-9491

   

  צרו עמנו קשר, מלא/י פרטיך ונחזור בהקדם:

   חייגו כעת לייעוץ מקצועי